0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Republic of Korea FA Cup
Ulsan Hyundai Horang-i
۱
۰
Incheon United FC
Finished
۱۳:۳۰
Gwangju FC
۳
۲
Seongnam Ilhwa Chunma
Finished
۱۳:۳۰
Pohang Steelers
۵
۱
FC Seoul
Finished
۱۳:۳۰
Gimpo Citizen
۰
۱
Jeju United
Finished
۱۳:۳۰
  World Friendly Club Matches
Besiktas JK
۰
۰
FC Shakhtar Donetsk
inprogress
۲۰:۰۰
Hearts Of Midlothian FC
-
-
Tottenham Hotspur
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FC Erzgebirge Aue
۰
۱
Borussia Dortmund
inprogress
۱۹:۳۰
Club Brugge KV
۲
۰
Norwich City FC
inprogress
۲۰:۰۰
Walsall FC
-
-
Aston Villa
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Sporting Clube de Portugal
-
-
Union St.-Gilloise
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Dynamo Kiev
۱
۰
Mamelodi Sundowns FC
inprogress
۱۹:۳۰
FC Red Bull Salzburg
۰
۰
HNK Rijeka
inprogress
۱۹:۳۰
SC Amiens
۲
۳
Francs Borains
Finished
۱۷:۳۰
FC Volendam
۱
۰
Al-Shamal
Finished
۱۷:۳۰
GNK Dinamo Zagreb
۰
۲
Kryvbas Krivyi
inprogress
۱۹:۰۰
MOL Fehervar FC
۲
۲
Goztepe AS Izmir
Finished
۱۲:۰۰
Racing Santander
۰
۰
Alaves
inprogress
۲۰:۳۰
Austria Klagenfurt
۳
۲
DSV Leoben
Finished
۱۷:۳۰
BVSC Zuglo
۱
۰
Ivancsa Kse
Finished
۱۱:۳۰
NAC Breda
-
-
FC Eindhoven
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Opatija
۲
۰
NK Dubrava Zagreb
Finished
۱۱:۰۰
FC Ajka
۳
۱
Veszprem FC
Finished
۱۱:۳۰
FK Smederevo
۱
۱
OFK Petrovac
Finished
۱۸:۰۰
Levante B
۰
۰
Castellon
inprogress
۲۰:۳۰
Elite 3000 Helsingor
۳
۱
FA 2000
inprogress
۱۹:۰۰
Omonia FC Aradippou
۲
۲
AEL Limassol
inprogress
۱۹:۰۰
AEK Larnaca
۰
۰
APOEL Nicosia FC
inprogress
۱۹:۳۰
Udinese Calcio
۰
۰
NK Istra 1961 Pula
inprogress
۲۰:۳۰
UE Olot
۰
۰
Girona FC
inprogress
۲۰:۳۰
Racing Genk
۱
۲
Go Ahead Eagles
Finished
۱۳:۳۰
Hannover 96 II
۰
۰
Kickers Emden
inprogress
۲۰:۳۰
Granada CF
۰
۰
Orlando Pirates
inprogress
۲۰:۳۰
SpVgg Unterhaching
۰
۱
SSV Ulm
inprogress
۱۹:۳۰
Cork City FC
-
-
Stoke City FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
TSV Hartberg
۲
۰
VfB Admira Wacker Modling
Finished
۱۸:۳۰
Grazer AK 1902
۱
۱
NK Sibenik
inprogress
۱۹:۳۰
RSV Eintracht 1949
۱
۰
Luckenwalde
inprogress
۲۰:۰۰
Hamburger SV II
-
-
Eimsbutteler TV
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Neratovice Byskovice
۰
۱
FK Admira Praha
inprogress
۲۰:۰۰
ND Gorica
۱
۲
Budafoki MTE-Ujbuda
inprogress
۱۹:۰۰
FC Rukh Lviv
۱
۱
Sabah FC
inprogress
۱۹:۰۰
Meyrin
-
-
Servette II
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Avro FC
-
-
Guiseley
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
CS Dacia Mioveni
۱
۰
ACS Muscelul Câmpulung
Finished
۱۱:۰۰
Liege FC
۰
۰
Heur Tongeren
inprogress
۲۰:۳۰
SV Schermbeck
۰
۰
Spvg Schonnebeck 1910
inprogress
۲۰:۳۰
BSG Wismut Gera
۰
۰
Lokomotive Leipzig
inprogress
۲۰:۰۰
Holstebro
۰
۱
Thisted FC
inprogress
۲۰:۰۰
SC St Tonis 11/20
-
-
KFC Uerdingen 05
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
KSK Heist
-
-
KV Mechelen
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Siarka Tarnobrzeg
۱
۰
AKS 1947 Busko-Zdroj
Finished
۱۸:۳۰
FK Hodonín
۱
۲
OFK Malzenice
Finished
۱۸:۳۰
Cartusia Kartuzy
-
-
Gedania Gdansk
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Solihull Moors
-
-
Birmingham City FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Ossett United
-
-
Curzon Ashton
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Croatia Berlin
۰
۰
Berliner AK 07
inprogress
۲۰:۰۰
Sanjoanense
۰
۰
Tirsense
Finished
۱۳:۰۰
SSG Bergisch Gladbach
۰
۱
Viktoria Koln 1904
inprogress
۲۰:۰۰
SV Leobendorf
۰
۱
SV Donau
inprogress
۲۰:۳۰
SSVg Velbert
-
-
Wuppertaler SV Borussia
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Bamber Bridge
-
-
Preston North End FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Macva Sabac
۰
۰
Radnik Bijeljina
inprogress
۲۰:۰۰
SV Waldhof 07 Mannheim
۰
۱
VfR Mannheim
inprogress
۲۰:۰۰
Sloga Doboj
۱
۰
Mladost Novi Sad
inprogress
۲۰:۰۰
Chateaubriant
۲
۳
Angers SCO
Finished
۱۸:۳۰
KV Kortrijk
۰
۰
SC Amiens
inprogress
۱۹:۳۰
Turu Dusseldorf 1880
۰
۰
TSV Fortuna Dusseldorf II
inprogress
۲۰:۳۰
FK Banik Most - Sous
۱
۱
Viktoria Plzen B
Finished
۱۸:۳۰
FK Pelister
۱
۲
FK Sileks
inprogress
۱۹:۰۰
1.fc Bruchsal
۰
۱
FC Astoria Walldorf
inprogress
۲۰:۰۰
SSC Venezia
۷
۰
Vicenza
inprogress
۱۹:۰۰
MTV Wolfenbuettel
۰
۰
FC Viktoria 1889 Berlin
inprogress
۲۰:۳۰
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
۱
۲
Beitar Jerusalem
Finished
۱۱:۳۰
Campionii FC Arges
۲
۰
NK Radnik Sesvete
Finished
۱۴:۰۰
SV Werder Bremen II
۴
۲
Schwarz-Weis Rehden
Finished
۱۸:۰۰
CSM Focsani
۱
۰
CS Aerostar Bacau
Finished
۱۸:۳۰
SK Petrin Plzen
۳
۳
FK Pribram
Finished
۱۸:۳۰
FK Trajal
۰
۱
Belasica Strumica
inprogress
۱۹:۰۰
MSK Fomat Martin
۰
۳
FC Hlucin
inprogress
۱۹:۰۰
Zbrojovka Brno B
۲
۱
FC Velke Mezirici
Finished
۱۹:۰۰
SK Kladno
۳
۰
Aritma Praha
inprogress
۱۹:۳۰
FC Slovan Rosice
۳
۱
TJ Tatran Bohunice
inprogress
۱۹:۳۰
FC Slovacko B
۴
۱
FC Strani
inprogress
۱۹:۳۰
Motorlet Praha
۲
۳
FK Teplice B
inprogress
۱۹:۳۰
Frydek Mistek
۲
۲
FC Vsetin
inprogress
۱۹:۳۰
FK Radnicki Zrenjanin
۰
۰
OFK Vrsac
inprogress
۲۰:۰۰
Lichtenberg 47
۰
۱
Hertha Zehlendorf
inprogress
۲۰:۳۰
Polonia Sroda Slaska
۰
۰
Rokita Brzeg Dolny
inprogress
۲۰:۳۰
  Europe UEFA Champions League Qualification
FC Dinamo Batumi
۱
۰
PFC Ludogorets Razgrad
inprogress
۲۰:۳۰
FC Struga Trim & Lum
۱
۲
SK Slovan Bratislava
Finished
۱۸:۳۰
CS Petrocub
۰
۰
Ordabasy Shymkent
inprogress
۲۰:۳۰
FC Differdange 03
۰
۰
KI Klaksvík
inprogress
۲۰:۳۰
KF Egnatia
-
-
FK Borac Banjaluka
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Larne
-
-
Rigas Futbola Skola
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  China FA Cup
Zhejiang Professional FC
۱
۲
Shanghai Port FC
Finished
۱۵:۰۵
Qingdao Hainiu
۰
۲
Nanjing Fengfan
Finished
۱۵:۳۰
Henan FC
۱
۰
Guangxi Pingguo Haliao F.C.
Finished
۱۴:۳۰
Wuxi Wugou
۱
۳
Beijing Guoan FC
Finished
۱۵:۰۰
Qingdao West Coast FC
۰
۴
Shandong Luneng Taishan FC
Finished
۱۳:۳۰
Shenzhen Peng FC
۰
۱
Shanghai Shenhua
Finished
۱۵:۳۰
Tianjin Jinmen Tigers
۴
۳
Changchun Yatai
Finished
۱۵:۰۰
  South America Copa Sudamericana
Huachipato
۲
۳
Racing Club de Montevideo
Finished
۰۱:۳۰
Rosario Central
۱
۰
Internacional RS
Finished
۰۴:۰۰
  Colombia Primera A
Envigado
۲
۱
La Equidad
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo Cali
۰
۲
Deportivo Pereira
Finished
۰۴:۵۰
Rionegro Aguilas Doradas
۱
۲
America de Cali
Finished
۰۲:۴۰
  Mexico LIGA MX
CF Atlas Guadalajara
۱
۰
Santos Laguna Mexico
Finished
۰۴:۳۰
Pachuca CF
۲
۰
San Luis
Finished
۰۴:۳۰
Puebla
۲
۲
Leon
Finished
۰۶:۳۰
Gallos Blancos Queretaro
۰
۲
CD Chivas de Guadalajara
Finished
۰۴:۳۰
Cruz Azul
۳
۰
Club Tijuana Xoloitzcuintles
Finished
۰۶:۳۵
  Argentina Copa de la Liga Reserves
CA Talleres de Cordoba Reserves
۱
۱
Central Cordoba Reserves
Finished
۰۰:۳۰
  Kazakhstan 1. Division
FK Kaspyi Aktau
۰
۱
FC Okzhetpes
Finished
۱۷:۳۰
FC Taraz
۰
۱
Khan Tengri FC
Finished
۱۵:۳۰
FK Akzhayik Uralsk
۲
۱
SD Family
Finished
۱۵:۳۰
  Finland Ykkosliiga
PK-35 Helsinki
۲
۱
FF Jaro
inprogress
۱۹:۰۰
SalPa Salo
۲
۰
SJK Akatemia
inprogress
۱۹:۰۰
Kotkan Tyovaen Palloilijat
۱
۲
FC TPS Turku
inprogress
۱۹:۰۰
Jarvenpaan Palloseura
۱
۱
Mikkelin Palloilijat MP
inprogress
۱۹:۰۰
KäPa/PuLe
۱
۴
Jippo Joensuu
inprogress
۱۹:۰۰
  Australia NPL New South Wales
Sydney Olympic FC
۱
۱
Apia Leichhardt Tigers
Finished
۱۳:۳۰
  Brazil Cearense U20
Iguatu U20
۱
۱
FC Acopiara U20
Finished
۰۱:۳۰
Santa Cruz CE U20
۱
۰
Rio Branco AC U20
Finished
۰۱:۳۰
  Europe UEFA U19 Championship Women
Serbia U19 (W)
۱
۱
England U19 (W)
Finished
۱۴:۳۰
Lithuania U19 (W)
۰
۶
France U19 (W)
Finished
۱۸:۳۰
  World Friendly International Matches Women
USA (W)
۰
۰
Costa Rica (W)
Finished
۰۳:۰۰
El Salvador (W)
۳
۰
Peru (W)
Finished
۰۵:۰۰
  Australia NSW Premier League 2
Dunbar Rovers FC
۳
۴
Rydalmere Lions
Finished
۱۳:۳۰
  Venezuela Liga FUTVE
Estudiantes de Mérida
۱
۱
Deportivo Tachira FC
Finished
۰۲:۱۵
Deportivo La Guaira
-
-
Caracas FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  New Zealand Northern Premier League
Auckland City
۲
۲
Birkenhead United
Finished
۱۱:۰۰
  Chile Primera B
Santiago Wanderers
۱
۱
Deportes Recoleta
Finished
۰۱:۰۰
  Vietnam U21 Championship
Lam Dong U21
۲
۰
Sanna Khanh Hoa U21
Finished
۱۰:۳۰
Dak Lak U21
۴
۰
Tay Nguyen U21
Finished
۱۰:۰۰
Quang Nam U21
۳
۰
Phu Yen U21
Finished
۱۲:۰۰
Can Tho U21
۰
۲
Long An U21
Finished
۱۳:۳۰
Thanh Hoa U21
-
-
Thua Thien Hue U21
Finished
۱۲:۰۰
Cong An Nhan Dan U21
۲
۰
Luxury Ha Long U21
Finished
۱۲:۰۰
Ha Noi FC U21
۷
۰
Dao Ha U21
Finished
۱۲:۰۰
Tien Giang U21
۰
۶
Dong Thap U21
Finished
۱۱:۰۰
Tay Ninh U21
۰
۱
Binh Phouc U21
Finished
۱۲:۳۰
  Colombia Regional League
Envigado FC Reserves
۲
۲
Soccer Law
Finished
۱۶:۳۰
Atletico Nacional Medellin Reserves
۱
۰
Leones Reserves
Finished
۱۸:۳۰
  Mexico U23 League
Toluca U23
۰
۰
Mazatlan FC U23
Finished
۱۸:۳۰
Club Necaxa U23
۷
۱
Monterrey U23
Finished
۱۸:۳۰
Tigres UANL U23
۱
۰
Club America U23
Finished
۱۸:۳۰
Juarez FC U23
۳
۰
Unam Pumas U23
Finished
۱۸:۳۰
  United States USL League One
Chattanooga Red Wolves
۰
۲
Charlotte Independence
Finished
۰۳:۰۰
  Malaysia MFL Cup U23
Kuching City U23
۰
۱
Kelantan U23
Finished
۱۱:۴۵
Kuala Lumpur FA U23
۲
۱
Penang U23
Finished
۱۳:۰۰
Selangor FC II
۶
۰
Sabah FA U23
Finished
۱۲:۳۰
  Malawi Super League
Big Bullets
۳
۰
FOMO FC
Finished
۱۶:۰۰
Creck SC
۱
۲
Civo United
Finished
۱۶:۰۰
  Australia Northern NSW Premier League
Charlestown Azzurri
۲
۲
Edgeworth Eagles
Finished
۱۳:۳۰
  India Mizoram Premier League
Chanmari FC
۲
۰
Chawnpui
Finished
۱۳:۳۰
  Argentina Primera Nacional Reserves
Defensores de Belgrano Reserves
۱
۲
Temperley Reserves
Finished
۱۷:۰۰
Ferro Carril Oeste Reserves
۳
۰
CA Brown de Adrogue Reserves
Finished
۱۸:۰۰
Atletico Camioneros Reserves
۲
۴
Talleres Remedios Reserves
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Copa Espirito Santo
Rio Branco ES
۰
۲
Desportivo Ferroviaria
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Brasileiro U20
Corinthians U20
-
-
Flamengo RJ U20
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Sao Paulo FC U20
-
-
Atletico Goianiense U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Athletico Paranaense U20
-
-
Goias EC U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Bragantino U20
-
-
Fluminense RJ U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  World Friendly International Matches U23
France U23
-
-
Japan U23
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۵
  Brazil Campeonato Brasileiro A2 Women
EC Juventude (W)
۱
۰
3B Sport AM (W)
Finished
۰۳:۳۰
  Brazil Goiano 2
Anapolina
۱
۱
Inhumas Esporte Clube
Finished
۰۲:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko B
FC Honka
۱
۴
VJS Vantaa
inprogress
۱۹:۰۰
Inter Turku II
۶
۱
EBK
inprogress
۱۹:۰۰
Tampere United
۳
۰
SexyPoxyt
inprogress
۱۹:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko C
JS Hercules
۲
۰
OPS Oulu
inprogress
۱۹:۳۰
  Europe UEFA Europa Conference League Qualification
B36 Torshavn
۰
۰
FK Auda
inprogress
۲۰:۳۰
Crusaders FC
-
-
Caernarfon Town FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  United States USL League Two
Houston FC
۳
۳
Twin City Toucans
Finished
۰۳:۳۰
  World Friendly Club Matches Women
KKS Czarni Sosnowiec (W)
۵
۳
BTS Rekord Bielsko-Biala (W)
Finished
۱۶:۳۰
FC Koln (W)
۰
۱
Eintracht Frankfurt (W)
Finished
۱۵:۳۰
GKS Katowice (W)
۴
۰
Skra Czstochowa (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Brazil Carioca 2
Audax Rio RJ
-
-
America RJ
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
  Australia Northern NSW Reserves League
New Lambton Reserves
۰
۰
Adamstown Rosebud Reserves
Cancelled
۱۱:۳۰
Charlestown Azzurri Reserves
۴
۰
Edgeworth Eagles FC Reserves
Finished
۱۱:۳۰
  Finland Kolmonen
FF Jaro II
۱
۱
VPS Akatemia
inprogress
۱۹:۰۰
LPK
۰
۱
Kyparamaki Rangers
inprogress
۱۹:۳۰
  Uruguay Reserve League
Boston River Reserves
۰
۰
Albion Reserves
inprogress
۲۰:۳۰
  Gambia Division 2
Gambia Ports Authority
۰
۱
Gambian Dutch Lions
inprogress
۲۰:۰۰
  Ecuador Serie B
Cuniburo
-
-
Manta FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Guayaquil City
-
-
San Antonio FC Cotacachi
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Kyrgyzstan Cup
FC Talant
۱
۰
Muras United FC
Finished
۱۶:۰۰
  Australia New South Wales Cup
Rockdale Ilinden FC
۵
۰
NWS Spirit FC
Finished
۱۳:۰۰
  Vietnam Women National Championship
Phong Phu Ha Nam (W)
۳
۰
Son La (W)
Finished
۱۳:۰۰
Ha Noi II (W)
۰
۱
TP Ho Chi Minh FC (W)
Finished
۱۳:۰۰
  Myanmar National League Women
Shan United (W)
۱
۲
Ayeyawady United (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko A
PPJ Helsinki
۱
۰
JaPS II
inprogress
۲۰:۳۰
  Brazil Catarinense 2
CA Carlos Renaux
-
-
Blumenau EC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Scotland League Cup
FC Edinburgh
-
-
Clyde FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Mali League Women
AS Mande (W)
۰
۰
USFAS (W)
inprogress
۱۹:۳۰
AS Police Bamako (W)
۰
۰
Amazones C5 (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Brazil Serie A
EC Juventude
۱
۱
Atletico Mineiro
Finished
۰۱:۳۰
Corinthians Paulista
۲
۱
Criciuma EC
Finished
۰۳:۳۰
  Japan Emperor Cup
Japan Soccer College
۰
۳
Renofa Yamaguchi
Finished
۱۳:۳۰
  Australia NPL New South Wales Women
Sydney Olympic (W)
۲
۰
Apia Leichhardt Tigers (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Asia AFF U19 Championship
Indonesia U19
۶
۰
Philippines U19
Finished
۱۶:۰۰
East Timor U19
۳
۲
Cambodia U19
Finished
۱۱:۳۰
  Kazakhstan 2. Division
Jas Qyran
۳
۱
Kaisar Kyzylorda Reserves
Finished
۱۶:۳۰
  Latvia 3. Liga
ASK Kadaga
۰
۱
FK RSU
inprogress
۲۰:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید